Медіаконвертер MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net
Медіаконвертер MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net
Медіаконвертер MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net
592088
check-markВ наявності
Продавець цього товару:

Partner

Код товару #100133018

Відгуки (0)

Медіаконвертер MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net

575
Швидкість передачі даних10/100 single mode
Швидкість передачі даних100 Mbps RJ45 порт
Довжина хвилі Tx1310 нм
ВиробникStep4Net
Дальність передачідо 20 км
Режими роботиfull duplex
Максимальний струм5 В, 1А
Споживана потужність2.5 Вт
Розміри45 x 53 x 26 мм
Країна виробництваКитай

Відгуки

Питання

Корисні статті

Кращі бензинові генератори.jpg
ТОП кращих моделей

ТОП-5 бюджетних бензинових генераторів

Опалення вдома.jpg
Поради

Готуємо дім до опалювального сезону

Встановити бойлер у квартирі.jpg
Інструкція

Як встановити бойлер у квартирі чи у приватному будинку?

Обігрівач для дому.jpg
Поради
Огляд

Обігрівачі для дому – короткий гід з вибору

Генератор для дому.jpg
Огляд
Поради
+ 1

Генератор – види, функції та як вибрати