Медіаконвертер MC-R-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net
Медіаконвертер MC-R-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net
Медіаконвертер MC-R-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net
592086
check-markВ наявності
Продавець цього товару:

Partner

Код товару #100133016

Відгуки (0)

Медіаконвертер MC-R-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net

380
Швидкість передачі даних10/100 single mode
Швидкість передачі даних100 Mbps RJ45 порт
Довжина хвилі Tx1310 нм
ВиробникStep4Net
Дальність передачідо 20 км
Максимальний струм5 В, 1А
Розміри94 х 70 х 26 мм
Також шукаютьнедорогі
Країна виробництваКитай

Відгуки

Питання

Корисні статті

Енергоефективність дому.jpg
Енергоефективність

Як зробити дім енергоефективним

як встановити газову колонку вдома.jpg
Інструкція
Для користувачів газу

Інструкція зі встановлення газової колонки вдома

Кращі бензинові генератори.jpg
ТОП кращих моделей

ТОП-5 бюджетних бензинових генераторів

Опалення вдома.jpg
Поради

Готуємо дім до опалювального сезону

Встановити бойлер у квартирі.jpg
Інструкція

Як встановити бойлер у квартирі чи у приватному будинку?