Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, 3m (DK-2933-03) фото 2
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, 3m (DK-2933-03)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, 3m (DK-2933-03) фото 2
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, 3m (DK-2933-03)
799194
799195
check-markВ наявності
Продавець цього товару: 62f4d4d4ec747721663725_0cc71b29c7.jpeg
Код товару #54451

Відгуки (0)

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, 3m (DK-2933-03)

224

Відгуки

Питання

Корисні статті

Кращі бензинові генератори.jpg
ТОП кращих моделей

ТОП-5 бюджетних бензинових генераторів

Опалення вдома.jpg
Поради

Готуємо дім до опалювального сезону

Встановити бойлер у квартирі.jpg
Інструкція

Як встановити бойлер у квартирі чи у приватному будинку?

Обігрівач для дому.jpg
Поради
Огляд

Обігрівачі для дому – короткий гід з вибору

Генератор для дому.jpg
Огляд
Поради
+ 1

Генератор – види, функції та як вибрати