Оптичні компоненти СКС

Показати спочатку:

 

-

Фільтр

Ціни на оптичні компоненти скс (актуально на червень 2024р.)

Оптичні компоненти СКС

Ціна

Оптична панель DIGITUS 19' 1U, 12xSC duplex, Incl, Splice Cass, OM3 Color Pigtails, Adapter (DN-96321/3)

6 403

Оптична панель DIGITUS 19` 1U, 12xLC duplex, Incl, Splice Cass, OM3 Color Pigtails, Adapter (DN-96331/3)

6 304

З'єднувач DIGITUS оптичний Fibrlok 250/900/900, 250/250, упаковка 10 шт.

3 127

Оптичний патч-корд Legrand LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 2м

2 216

Модуль DIGITUS SFP 1.25 Gbps SM 20km LC Simplex 1000Base-LX Tx1550nm/Rx1310nm HP-compatible

1 290