Модулі для комутаторів та маршрутизаторів

Показати спочатку:

 

-

Фільтр

Ціни на модулі для комутаторів та маршрутизаторів (актуально на червень 2024р.)

Модулі для комутаторів та маршрутизаторів

Ціна

Модуль HPE Aruba 25G SFP28 LC SR 100m MMF XCVR (JL484A)

67 427

Модуль Cisco SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver (MGBSX1)

5 995

Принт-сервер DIGITUS Fast Ethernet, NAS, 1xRJ45, 1xUSB A 2.0 (DN-13020)

2 975

SFP+Трансивер D-Link 436XT-BXU/40KM

2 919

Модуль TP-LINK TL-SM5110-LR 10G SFP+ SM 10lkm LC (TL-SM5110-LR)

1 899